Lexus RX
450h 2WD Preference Aut. *XENON | NAVI-FULLMAMP | CAMERA | COMFORT-SEATS | PRIVACY-GLASS | ECC | CRUISE | 18''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 11.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.945,-
LEASEPRIJS: € 196,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Lexus RX |
|---|---|
| Uitvoering: | 450h 2WD Preference Aut. *XENON | NAVI-FULLMAMP | CAMERA | COMFORT-SEATS | PRIVACY-GLASS | ECC | CRUISE | 18''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 mei 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 206.161 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 08-XBP-7 |
| Motorinhoud: | 3.456 cc |
| Vermogen: | 183 kw / 249 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 2.025 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- MP3-speler
- Interieur
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- electronic climate control
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder